News

(suomi) VILLA: HAILUOTO ensi-iltaan Hailuodon teatterifestivaaleilla

Thursday, 18th July 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) Flow-sirkus mukaan Taidetestaajat -hankkeeseen

Thursday, 9th May 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) The Secret Garden palkittiin yhtenä vuoden 2018 parhaista

Saturday, 30th March 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) Maaliskuun Flow-sirkus vierailu on fyysistä komediaa

Tuesday, 12th March 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) FLOW-SIRKUS ESITTÄÄ DUETON ENGEL

Thursday, 21st February 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) Flow-sirkuksen vuoden 2019 avaus on Sivuhenkilöt

Wednesday, 23rd January 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

Villa -näyttely avautuu 12.1.2019

Wednesday, 2nd January 2019

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) Ranskalaista nykysirkusta perheen pienimmille

Thursday, 1st November 2018

 

 

 

(suomi) Oulun juhlaviikoilla sukelletaan salaiseen puutarhaan

Tuesday, 9th October 2018

Sorry, this page is only available in Finnish.

(suomi) Maailman sirkuspäivää vietetään Kompani Giraffin kanssa

Sunday, 8th April 2018

Sorry, this page is only available in Finnish.